NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OPALANIA NATRYSKOWEGO

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OPALANIA NATRYSKOWEGO

SunFX – żyj zdrowo, opalaj się bezpiecznie

SunFX Pro jest pionierem w sektorze opalania natryskowego. Zadecydowało o tym stworzenie pierwszego, opartego na bazie składników naturalnych preparatu z najczystszym DHA. Płyny SunFX nie zawierają alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, które tak często można znaleźć w innych produktach. Opracowanie systemów SunFX Pro Tower, SunFX Mini Pro oraz kabiny SunFX SunStation stanowi przykład ukierunkowania naszej strategii na oferowanie sprzętu wyłącznie najwyższej jakości.

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzyskać piękną opaleniznę, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, nie narażając jej na ekspozycję szkodliwego promieniowania UV. Profesjonalny sprzęt SunFX, w połączeniu z płynami opalającymi o naturalnym składzie, gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Zabieg trwa zaledwie kilka minut. Wszystkie urządzenia posiadają funkcję suszenia, dzięki czemu klientka już po chwili może cieszyć się wspaniałą opalenizną. Urządzenia SunFX oprócz profesjonalnego wyglądu, posiadają także funkcję rozprowadzania preparatu za pomocą delikatnej mgiełki. Składnik kosmetyczny DHA używany w płynach
SunFX stosowanych do zabiegu posiada certyfikat Ecocert. Znak Ecocert jest jednym z głównych znaków potwierdzających czystość ekologiczną, cieszącym się reputacją i zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i producentów towarów naturalnych. Znakiem: ekologiczne i biologiczne kosmetyki mogą być oznakowane produkty, w których ilość stosowanych surowców pochodzenia naturalnego wynosi przynajmniej 95%.

No Comments

Comments are closed.