ZABIEGI NA CIAŁO

fale-radiowe

FALE RADIOWE NA CIAŁO

zastosowanie RF rozpoczyna nową erę w walce z nieubłaganie pojawiającymi się oznakami starzenia skóry, utraty jej elastyczności, oraz modelowania sylwetki. Stanowi alternatywę zabiegów klinicznych – lifting bez skalpela.

Cele zabiegu:

Cena od 100-200 PLN

karboksyterapia

KARBOKSYTERAPIA

to nowatorski zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Ważną informacją jest, iż podawany dwutlenek węgla jest czystym, medycznym gazem, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Wskazania do zabiegu:

Cena od 100-300 PLN

depilacja-laser

LASEROTERAPIA

DEPILACJA RĘCE

Cena 100 PLN

DEPILACJA PACHY

Cena 80 PLN

DEPILACJA BIKINI PŁYTKIE

Cena 80 PLN

DEPILACJA BIKINI GŁĘBOKIE

Cena 100 PLN

DEPILACJA UD I ŁYDEK

Cena 110 PLN

DEPILACJA NÓG

Cena 150 PLN

depilacja-wosk

DEPILACJA WOSKIEM

Cena 20 PLN

Cena 40 PLN

Cena 50 PLN

Cena 60 PLN

Cena 70 PLN

opalanie natryskowe

OPALANIE NATRYSKOWE

                                       Cena 120 PLN

liposukcja kawitacyjna

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w miejscach dla nas ważnych tj. brzuch, uda, talia, biodra, pośladki czy ramiona.

Częstotliwość zabiegu: 1 raz w tygodniu
Liczba zabiegów w serii: do 10
Zabieg przypominający: 1 raz w miesiącu
Następna seria: po 6 miesiącach

Cele zabiegu:
Zalecenia po zabiegu:

Cena od 80 PLN

drenaz_limfatyczny

DRENAŻ LIMFATYCZNY

to zabieg mający na celu usprawnienie przepływu limfy w organizmie, a polegający na mechanicznym przepchnięciu zalegającej chłonki w kierunku węzłów chłonnych. Masaże limfatyczne wykonuje się w serii.
Drenaż przeprowadza się w przypadku pojawienia się obrzęków i zastoin limfatycznych – umożliwia napływ bogatej w tlen krwi tętniczej, co poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego
i usuwanie toksyn z organizmu.

Wskazania do zabiegu:

Cena od 70 PLN

BIKINIFIGUR-MIT-LIPO-LASER

LIPOLASER

najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. Urządzenie to laser diodowy do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Lipo laser to tak zwany zimny laser diodowy, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Jego innowacyjność polega na tym, że wykorzystano tutaj światło czerwone, które powoduje stymulację procesów metabolicznych. Czego efektem jest rozbiciu tkanki tłuszczowej na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje usunięta z organizmu za pomocą układu limfatycznego.

Co ważne zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny, skóra obkurcza się (lepszy komfort niż przy tradycyjnej liposukcji).

Cena 90 PLN

Cena 180 PLN

Umów się na Wizytę

zapraszamy do Salonu od poniedziałku do soboty